professional writing is market research papers how to write an outline for a research paper apa essay about greed editing papers online top argumentative essay topics pay to do my assignment economy with genetic food

On-line inovační summit společnosti Schneider Electric

-- 07.10.2020

Rádi bychom Vám nabídli příležitost účastnit se mezinárodního Inovačního summitu společnosti Schneider Electric, který se v letošním roce vzhledem k nepříznivým pandemickým okolnostem koná v on-line prostředí.  

Máte tak unikátní příležitost připojit se z pohodlí kanceláře či domova a získat inovativní pohled na řadu témat, kterým se tento světový hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií věnuje.  

Inovační summit 2020 proběhne 8. října v čase od 14:00 do 16:30 hod.

Úvodní přednášky „Keynote: Digital solutions for sustainability, and World Premiere“ se ujme Jean-Pascal Tricoire, předseda a CEO společnosti Schneider Electric. Bude hovořit o tom, jak se přizpůsobujeme novému normálu a jak je důležité urychlit proces ditigální transformace.  

Přednášky jsou rozděleny do tří tematických bloků Strategy Talks, Expert Learning Sessions a Innovation Hub Tours a pokrývají informace z pěti odvětví:

Popis jednotlivých přednášek naleznete po vyplnění registrace. 

Všechny přednášky jsou v anglickém jazyce.