Blue Panter je oficiálním evropským servisním střediskem japonských měřících přístrojů Kyoritsu

-- 27.08.2019

Smlouva zajišťuje zákazníkům servis a kalibraci v regionu celé Evropy.

Společnost Blue Panther, partner v oblasti měření, měřících přístrojů a odborný konzultant na elektrickou energii s více než 25. lety zkušeností, a společnost Kyoritsu, japonský výrobce nejmodernější měřících technologií a přístrojů špičkové úrovně, podepsali smlouvu, která zákazníkům a uživatelům přístrojů Kyoritsu kdekoliv v Evropě zajišťuje záruční a pozáruční servis a jejich kalibraci přímo v servisním středisku a laboratořích v Praze.

Prodejem a servisem měřících přístrojů Kyoritsu se Blue Panther zabývá již 23 let. Po této zkušenosti se zástupci společnosti Kyoritsu rozhodli naše dlouhodobé partnerství potvrdit smluvně, a tak jsme se od července stali oficiálním servisním a kalibračním střediskem Kyoritsu pro celou Evropu,“ upřesňuje Jaroslav Smetana, ředitel společnosti Blue Panther.

Zákazník, který si nyní zakoupí přístroj Kyoritsu kdekoliv v Evropě, má nyní zajištěn servis a nemusí ho posílat do Japonska, ani ke svému distributorovi. Pokud je přístroj v záruce, je tato skutečnost ověřena dle výrobního čísla přímo u Kyoritsu a oprava je zdarma. Zákazník v tomto případě hradí pouze přepravu do Prahy. V případě přístrojů nižší cenové úrovně se provádí rovnou výměna za nový kus. Přístroj je pak bezplatně zaslán zpět k zákazníkovi. Mimo záručních oprav zde provádí i standardní pozáruční servis, kdy je cena opravy stanovena po analýze přístroje.  

Kromě oprav je možné na přání zákazníka zajistit i kalibraci přístroje. Tím se zajistí, že naměřené hodnoty se pohybují v definované toleranci a lze se na ně spolehnout.

Servisní smlouva pokrývá všechny země Evropy, tedy celkem 50 nezávislých států. Avšak v případně, že je to pro zákazníky výhodné, mají stále možnost zaslat přístroj přímo do ústředí Kyoritsu do Japonska.