Partnerství pro budoucnost - podpora průmyslového sektoru

-- 06.08.2019

SOS electronic využívá digitální platformu společnosti Conrad k poskytování rozšířených služeb pro výrobní projekty v průmyslových aplikacích. http://www.publitekcrc.com/PR_PICTURES/Conrad%20Electronic/CRD573/CRD573_Budova_SOS_2019_LRES.jpg

Conrad Electronic oznámil začlenění SOS electronic do své nedávno sjednocené digitální obchodní platformy Conrad Marketplace. Tento krok ještě více posiluje platformu, která nabízí 24 hodin 7 dní v týdnu více než 3 miliony produktů pro B2B zákazníky.

SOS electronic sídlí na Slovensku a na trhu s elektronikou působí již 28 let. V roce 2013 se stala součástí rodiny Conrad. Začátky jejich angažovanosti v oblasti internetového prodeje sahají do roku 1997, kdy byly jednou z prvních 100 společností na Slovensku, které si zaregistrovaly webovou doménu. V roce 2003 společnost spustila internetový obchod a katalog, zatímco nová internetová stránka v roce 2016 umožnila integraci s Conrad Electronic.

Ralf Bühler, CSO B2B ve společnosti Conrad, komentoval začlenění SOS electronic do platformy a řekl: „SOS electronic jako nezávislý subjekt v rámci rodiny Conrad přináší unikátní produkty, podporu a služby, které přímo oslovují naše průmyslové zákazníky. Jejich začlenění na trh přináší zákazníkům samá pozitiva.“

SOS electronic se zaměřuje na průmyslový trh, specializuje se na poskytování spolehlivých a vysoce kvalitních produktů od renomovaných světových značek. Jsou ideálním dodavatelem pro elektronické komponenty, napájecí zdroje, měřicí přístroje a automatizaci. Dalším plusem je, že dokáží zpracovat velkoobjemové zásilky pro sériovou výrobu, jakož i specializované průmyslové požadavky.

Jako nadnárodní distributor, který se specializuje na podporu design-in pro průmyslové zákazníky, jsou technická podpora a doplňkové služby důležitou součástí jejich nabídky. To zahrnuje například i osobní setkání se zástupci výrobců pro vyřešení komplexních výzev zákazníků. „Díky tomu, že jsme se stali součástí rodiny Conrad, jsme získali přístup k novým zdrojům a know-how, a tak můžeme dále vylepšovat náš projektový obchodní model a nabídku pro zákazníky. Integrací naší nabídky na trh můžeme nyní našim zákazníkům nabídnout ještě mnohem více" dodal Ján Seszták, CEO společnosti SOS electronic.