Nová všestranná a spolehlivá čerpadla zvyšující váš provozní výkon

-- 26.07.2019

Alfa Laval LKH Prime je účinné, univerzální a hygienické samonasávací čerpadlo. Po rozšíření sortimentu o model LKH Prime 40 se výrazně zlepšily výkonové parametry této řady – dosahovaný průtok je až 110 m3/hod a dopravní výška 115 m.

Energetická účinnost

Pomocí kombinace pokročilé technologie air-screw, optimalizované geometrie oběžného kola a těla překonává Alfa Laval LKH Prime očekávání v oblasti efektivního provozu, nižší spotřeby energie a emisních limitů CO2. Čerpadlo Alfa Laval LKH Prime je zkonstruováno tak, aby plnilo nejpřísnější požadavky hygienických odvětví a má certifikaci EHEDG a oprávnění používat symbol 3-A.

Univerzálnost

Čerpadlo Alfa Laval LKH Prime je charakteristické lepší provozní produktivitou a je určeno pro čištění CIP a pro média, kde dochází ke vzniku směsi kapaliny se vzduchem. Toto čerpadlo umožňuje snížení kapitálové investice při navrhování procesních systémů, a to bez ohledu na průmyslové odvětví.

Výrazně nižší hlučnost

Ve srovnání s čerpadly používajícími tradiční technologie pro aplikace CIP v místech, kde dochází ke vzniku směsi kapaliny se vzduchem, snižuje tichý provoz čerpadla Alfa Laval LKH Prime hladinu akustického tlaku o 80 %. Snižování hlučnosti zlepšuje pracovní prostředí a bezpečnost na pracovišti pro zaměstnance.

Snadná údržba

Servis a údržba čerpadla jsou snadné a nákladově efektivní. Tím, že LKH Prime sdílí běžné náhradní díly s ostatními čerpadly z řady Alfa Laval LKH, zajišťuje nízké náklady na vlastnictví a zvýšenou provozuschopnost podpořenou globální servisní sítí Alfa Laval.

Verze v provedení LKH Prime UltraPure jsou ideální pro farmaceutické aplikace.

www.alfalaval.cz