NSK otevírá nové školicí střediska a nabízí rozšířený program školení

-- 30.11.2018

Společnost NSK nabízí nový program školení určený k tomu, aby pomáhal uživatelům ložisek hledat způsoby, jak maximalizovat produktivitu strojů a ziskovost zlepšováním znalostí a získáváním zkušeností v této důležité oblasti techniky. Současně s tím společnost NSK otevřela první dvě školicí střediska určená pro tyto kurzy, ačkoliv obsah školení je možné nabídnout zákazníkům i jinde, např. v jejich vlastních školících střediscích. 

Nový program školení zahrnuje pestrý výběr osvědčených kurzů, jež se soustředí na hlavní okruhy témat, které jsou vhodné hlavně pro konstruktéry, nákupčí ale i pro servisní techniky. 

Nabídka školení firmy NSK byla dále podpořena otevřením dvou specializovaných středisek pro školení stávajících i potenciálních zákazníků. Tato dvě školicí střediska, první v závodě NSK v Guyancourtu ve Francii a druhé v Tilburgu v Nizozemí, nabízejí kombinaci teoretických a praktických kurzů, v nichž se účastníci naučí, jak montovat a demontovat ložiska pomocí nástrojů z údržbářské sady NSK.  Obě střediska jsou vybavena nejnovějšími nástroji AIP+ a speciálním vybavením určeným pro představení nejlepších postupů při montáži a demontáži ložisek.

Jako příklad školení z nabídky je možné uvést půldenní školení “Úvod do problematiky ložisek”, které poskytne účastníkům základní přehled o funkcích ložisek, dostupných typech, systému značení a typických příkladech použití. Je možné zvolit si také půldenní kurz “Pokročilá technika ložisek”, který se soustředí na detaily konstrukce a vlastnosti ložisek včetně vlivu volby různých variant na jejich výkonnost v konkrétním případě použití.

Všechna školení NSK poskytují účastníkům možnost doplnit si znalosti o nejnovější poznatky z oboru ložisek a související techniky a získat také cenné praktické zkušenosti.  Školitelé z firmy NSK jsou aplikační inženýři s bohatými zkušenostmi a znalostmi požadavků specifických odvětví, což zaručuje, že školení vždy splní očekávání účastníků.

Všechna školení NSK jsou konec konců určena k tomu, aby pokryla individuální požadavky techniků nebo obchodníků.  Za novými kurzy stojí více než sto let zkušeností a rozsáhlé znalosti techniky ložisek, které jsou zárukou toho, že školení vždy splní to, co se od něj očekávalo.

Chcete-li se o nabídce školení firmy NSK dozvědět více, klikněte prosím zde.