Novinky společnosti Formetal na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2018

-- 10.10.2018

FORMETAL vychází vstříc malým průmyslovým provozům

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představil Formetal s.r.o. mimo jiné CNC hydraulický ohraňovací lis AD-R 2060.

Díky kompaktním malým rozměrům je ohraňovací lis určen i do omezených výrobních prostor. Přednosti vystaveného modelu spočívají v jeho osazení špičkovými komponenty a vlastním CNC řízením os Y1, Y2, X, R, Z1 a Z2. Expozice byla doplněna o prezentaci ohýbacího CAD/CAM software Dbend. 

Excentrický lis s linkou Mecanica Exacta CC 63 v expozici FORMETAL na MSV Brno 2018

Excentrický lis s poloautomatickým nastavením zdvihu renomovaného portugalského výrobce, který úzce spolupracuje s technickou univerzitou v Portu. “Mimo technickou úroveň strojů naši zákazníci oceňují rychlost reakce výrobce a profesionalitu, s jakou dokáže reagovat na konkrétní požadavky, řekl v krátkosti v expozici firmy Ing. Petr Čejka, jednatel společnosti FORMETAL s.r.o., která výrobce na tuzemském trhu zastupuje. Na veletrhu byla předvedena kompletní tvářecí linka s odvijákem, podavačem a lisem s tvářecím nástrojem.

Možnosti CNC řízení při reálném zakružování plechu

Zakružovačky DAVI PROMAU si našly svoji pozici v řadě sofistikovaných odvětví kovoprůmyslu. Kosmonautiku a letectví nevyjímaje.

Mimo technické kvality si tyto stroje získaly popularitu u českých podniků rovněž velmi příznivě nastavenými cenami. Na MSV 2018 vystavovatel FORMETAL s.r.o. předvedl ve své expozici možnosti CNC řízení při reálném zakružování plechu. Na dotazy ohledně využití zakružovačky v konkrétních výrobních podmínkách odpovídal přímo zástupce výrobce hydraulické čtyřválcové zakružovačky z firmy DAVI PROMAU.

www.formetal.cz