Zebra Technologies reflektuje ekonomiku postavenou na přímé poptávce zákazníků

-- 21.09.2018

Zebra zlepšuje pracovní postupy společnosti Doddle a přispívá k výrazné úspoře nákladů.

Ekonomika přímé poptávky požaduje od firem relevantní zkušenosti a okamžité výsledky. Očekávání zákazníků jsou důležitá i pro společnost Zebra Technologies (NASDAQ: ZBRA), která na tento trend reaguje nabídkou digitalizace a zvýšení výkonnosti průmyslových podniků tak, aby zůstaly na současném trhu konkurenceschopné. 

„Zebra už řadu let úspěšně pomáhá firmám se zaváděním digitalizace a modernizací výroby,“ řekl hlavní marketingový ředitel Zebra Technologies Jeff Schmitz. „Ekonomika přímé poptávky od zákazníků předpokládá, že zaměstnanci mají k dispozici technologie, které podporují jejich dovednosti, maximalizují produktivitu a snižují chybovost. Ať už se jedná o zvýšení efektivity ve skladech nebo rychlejší dodávky, naše řešení umožňuje podnikům držet krok s dobou a získat konkurenční výhody,“ dodal. 

Inovace v podnicích se tak postupně posouvají od průmyslových technologií k lidem, kteří jsou v každodenním kontaktu se zákazníky. Díky bohatým zkušenostem z technologií, které mění pracovní realitu, dokáže Zebra podpořit zaměstnance firem a přispět tak ke spokojenosti koncových zákazníků.

„Společnost Zebra Technologies nám umožnila zlepšit pracovní postupy a ušetřit náklady jako součást naší prosperující nabídky klikni a vyzvedni," řekl výkonný ředitel společnosti Doddle Gary O'Connor. Doddle Parcels je obchodní síť, se kterou mohou zákazníci odesílat a vyzvedávat balíčky ve specializovaných prodejnách ve Velké Británii. Společnost nedávno nasadila mobilní počítače Zebra TC20, TC51 a TC70. „Plánujeme otevřít dalších 500 prodejen a díky řešení od Zebry zkrátíme čas potřebný k otevření nových míst z několika dnů na hodiny a ještě ušetříme 50 procent nákladů, nemluvě o zkrácení doby obsloužení zákazníků,“ dodal O'Connor.

Společně s globálním ekosystémem partnerů nabízí Zebra software, služby, analytiku a řešení pro chytré propojení dat i lidí v kolaborativních pracovních systémech. Vedení společnosti tak může na základě datových vstupů předjímat důsledky a přijímat proaktivní rozhodnutí. 

KLÍČOVÉ POZNATKY

 

 

Více informací na stránkách Zebra Technologies

Účet společnosti Zebra Technologies na Facebooku

Účet společnosti Zebra Technologies na LinkedInu

Účet společnosti Zebra Technologies na Twitteru – @ZebraTechnology