Stacionární termokamery Fluke RSE300 a RSE600 umožňují jednoduše propojit data, snímky a videa v infračerveném spektru a vytvářet komplexnější analýzy průzkumu

-- 14.06.2018

První plně radiometrické termokamery Fluke se softwarovými zásuvnými moduly MATLAB a LabVIEW zajišťují kontinuální sledování teploty ve vědeckých, výzkumných a technických aplikacích.

Pro přesné vědecké, výzkumné a technické aplikace pouhé sledování tepla nestačí – teplo je navíc třeba měřit a také analyzovat. Nové termokamery Fluke RSE300 a RSE600 jsou prvními plně radiometrickými stacionárními kamerami značky Fluke. Nabízejí pokročilé funkce, včetně softwarových zásuvných modulů MATLAB® a LabVIEW®, které usnadňují analýzu teplotních dat.

Kamery RSE300 a RSE600 jsou schopné nepřetržitého datového toku až 60 snímků za sekundu a umožňují tak podrobné sledování teplotních rozdílů a zákonitostí. Pomocí přiloženého počítačového softwaru SmartView® mohou uživatelé na dálku kameru zaostřovat, automaticky pořizovat snímky, nastavovat úroveň a rozpětí měření nebo analyzovat infračervené video snímek po snímku. Software také umožňuje snadnou úpravu snímků, vytváření přizpůsobených protokolů a exportování do různých formátů pro rychlé sdílení teplotních dat.

Modely RSE300 a RSE600 dovolují uživatelům: 

Tyto odolné kamery se vyznačují stupněm krytí IP65, takže je lze namontovat i venku, v drsném prostředí. K dispozici jsou volitelné teleobjektivy s 2násobným a 4násobným zvětšením, širokoúhlý objektiv a makroobjektiv, díky nimž se kamery přizpůsobí každému měření. Fluke také nabízí volitelný držák pro použití kamery na pracovištích.

Více informací o termokamerách Fluke naleznete na webových stránkách www.fluke.cz.