Efektivnější údržba díky vizuálnímu značení

-- 10.05.2018

Operace údržby v závodě jsou pro udržení a zabezpečení výrobní kapacity nezbytné. Obvykle znamenají dočasné omezení výrobního výkonu, takže efektivita údržby je v mnoha oborech důležitým faktorem. Nabízíme Vám přehledný materiál s fotografiemi různých situací, kdy je vizuální značení vynikajícím prostředkem pro zefektivnění údržby. 

Vyšší efektivita údržby 

Díky spolehlivým a vysoce přizpůsobitelným bezpečnostním značkám a etiketám lze místa na strojích, která vyžadují údržbu, jasně označit, zařízení lze snadno identifikovat a bezpečnostní značky mohou označovat, které oblasti jsou součástí nadcházejících projektů údržby. Bezpečnostní značky a vizuální rady od společnosti Brady lze rovněž použít jako pracovní pokyny tam, kde na nich nejvíce záleží, aby každý údržbář přesně věděl, co dělat, jaké nástroje použít a kde je najde. 

Okamžitá dostupnost 

Přidáním profesionální tiskárny etiket Brady do sady nástrojů pro údržbu je okamžitě k dispozici téměř jakákoli vizuální rada pro údržbu. Důrazné samolepicí a magnetické bezpečnostní značky, etikety a pracovní pokyny lze vytisknout na místě dle potřeby, a to i v průběhu údržby. Jednoduše vložte spotřební materiál etikety do tiskárny, navrhněte ji pomocí aplikací Brady Workstation, vytiskněte a aplikujte bez jakéhokoli problému či čekání na dodávky bezpečnostních značek nebo etiket. 

Vhodné pro všechny aplikace 

Spotřební materiály pro tiskárnu jsou k dispozici v mnoha různých velikostech, tvarech a barvách, aby se mohly použít pro každý případ identifikace údržby. V závislosti na modelu vaší tiskárny je lze tisknout černobíle, barevně a dokonce vysekávat do požadovaného tvaru, aby mohly být aplikovány na měřidla, součásti strojů a nástroje zvláštních tvarů. Samolepicí etikety a bezpečnostní značky se nabízejí s permanentním nebo odstranitelným lepidlem a s magnetickými pásky, takže je lze u zařízení použít ještě pro více aplikací.

Prohlédněte si materiál s fotografiemi různých situací, kdy je vizuální značení vynikajícím prostředkem pro zefektivnění údržby.

BRADY Česká republika
www.brady.cz