Spolehlivá řešení potřeb identifikace a značení

-- 09.04.2018

Společnost Brady vyvíjí spolehlivé etikety a řešení identifikace, která odolávají extrémním teplotám, chemickým látkám, tlaku i tření. Tyto ověřené etikety můžou pomoci zvýšit bezpečnost na pracovišti, zlepšit odstraňování závad, dosáhnout úplnou sledovatelnost a nabízí další výhody profesionální identifikace u náročných aplikací a v náročných prostředích. 

Pro každý povrch a jakékoliv prostředí

Profesionální identifikační etiketou lze spolehlivě označit i složité povrchy v náročných průmyslových prostředích. Na vývoj identifikačních etiket, které drží na čistých, drsných, mastných i lakovaných površích a zůstávají čitelné i po vystavení extrémním teplotám, chemickým látkám, abrazi a tlaku, využívá společnost Brady nejnovější poznatky materiálových věd, vlastní dlouholeté odbornosti a celosvětové zkušenosti z mnoha průmyslových odvětví.

Vaše identifikační etiketa

Specialisté společnosti Brady jsou připraveni nalézt optimální řešení identifikačních problem pro různá průmyslová odvětví. Pracovníci zákaznického servisu a materiáloví inženýři zváží specifické potřeby identifikace a navrhnou standardní etiketu z bohaté nabídky společnosti Brady, nebo v rámci výzkumu vyvinou novou etiketu. Mezi přizpůsobitelné složky etiket, které lze různě kombinovat, patří materiál etiket, lepidlo, svrchní vrstvy, laminace, velikost, barva, tvar, uspořádání na nosní pásce a předtisky.

Tisk možný na místě

Stejně jako standardní etikety, i etikety vytvořené na míru lze potisknout nebo finalizovat na jakémkoliv místě. Nainstalujte aktualizaci firmware do vaší tiskárny Brady, která je schopna potisknout i na míru přizpůsobené štítky. Vložte dodanou roli s etiketami, zadejte ručně nebo automaticky konkrétní informace, které potřebujete mít na etiketě, spustíte tisk a hotovými štítky označte, co potřebujete.

Využijte možnost zvýšit produktivitu, zlepšit odstraňování závad, dosáhnout úplnou sledovatelnost, zvýšit bezpečnost na pracovišti a získat další výhody identifikace s odolnými identifikačními etiketami, které přesně odpovídají vašim potřebám.

Stáhněte si příručku pro řešení trvanlivé identifikace ve výrobě