Vytvářejte si vlastní značení přímo na místě a na počkání!

-- 13.02.2018

Získejte komplexní přehled a porovnání tiskových systémů a dostupných materiálů pro tvorbu bezpečnostního a informačního značení přímo v provozu. Představujeme široké spektrum možností použití systémů vlastního tisku pro různé aplikace. Seznamte se s inovativní softwarovou platformou BRADY WORKSTATION a její aplikacemi pro snadnou přípravu a tisk značek a štítků. 

Proč byste měli přemýšlet o tvorbě značení ve vlastní režii? Nejenom, že ušetříte množství času, ale také získáte pohodlnou a flexibilní možnost vyřešit jakoukoliv potřebu tisku - od standardních zákazových značek, přes informační tabulky s vlastním logem, značení potrubí, visaček Lockout/Tagout, až po identifikační štítky dle směrnice GHS/CLP, a mnohem více. 

Co naleznete v brožure “Příručka tisku bezpečnostního značení ve vlastní režii” 

Stáhněte si brožuru plnou užitečných informací pro kvalifikované rozhodnutí o výběru vhodného tiskového řešení pro vaše potřeby! (dokument je v angličtině)

Navštivte náš stánek na výstavě AMPER 2018 v Brně a vyzkoušejte si design a tisk značení na některé z našich tiskáren! Těšíme se na Vás!

Brady Česká republika