Jarní propagační akce přináší výrazné slevy na výrobky Fluke

-- 07.02.2018

Při příležitosti oslav 70 let přístrojů Fluke na trhu mohou zájemci využít výrazných slev na přístroje určené k opravám, diagnostice a údržbě. 

Fluke, světový lídr v oblasti kompaktních profesionálních měřicích přístrojů, nabízí výrazné slevy na některá ze svých nejoblíbenějších zařízení. Letošní jarní propagační akce (1. února – 30. června 2018) se nese ve znamení oslav 70 let přístrojů Fluke na trhu. Díky této speciální nabídce budou zkoušení a údržba, stejně jako opravy a řešení problémů elektrických a elektronických systémů, ještě výhodnější.

Nové převratné zkoušečky

Novinkou v produktovém portfoliu jsou elektrické zkoušečky Fluke T6 s technologií FieldSense. Díky nim lze měřit napětí stejným způsobem, jakým se měří proud: bez nutnosti používat testovací kabely. Pouhým přejetím vidlicí po vodiči se na displeji zobrazí úroveň napětí. Tím je umožněno bezpečnější měření (až do 1 000 V a 200 A). Měření je navíc rychlejší – odpadá nutnost otevírat kryty či demontovat svorky vodičů. Výsledkem je také větší efektivita měření, neboť lze měřit současně napětí i proud.

Bezpečná elektrická měření spočívají jednoduše v kombinaci pečlivého plánování, dodržování pravidel bezpečnosti a použití těch správných přístrojů předepsaným způsobem. Fluke nabízí slevu více než 40 % na bezpečnostní sadu sestávající z digitálního multimetru Fluke 115 a profesionální sady příslušenství TLK 225 SureGrip. 

Termokamery snadno odhalí teplotní anomálie

Termokamera TiS20 značky Fluke identifikuje problémy dříve, než se z nich stanou nákladné poruchy. Během propagační akce bude nabízena za zvýhodněnou cenu. Rozlišení displeje 320 × 240 umožňuje podrobně zkoumat potenciální závady, a to i z větší vzdálenosti. Tento nástroj k vyhledávání problémů bude k dostání se systémem Fluke Connect, který dovoluje uživatelům nahrát snímky odkudkoliv a připojit k nim data měření z několika měřicích přístrojů.

Pozitivní vibrace

V rámci speciální akce je také nabízen vibrometr Fluke 805FC, kdy v případě nákupu tohoto přístroje spolu s externím snímačem vibrací 805 ES nabízí společnost Fluke slevu. Vibrometr ocení uživatelé při nastavování efektivního programu prediktivní údržby pro motory, zatímco externí snímač vibrací umožní odhalit závady i v oblastech pod kryty či poklopy strojů.

Multifunkční testery instalací chrání připojené spotřebiče před poškozením

Akce se vztahuje také na novou řadu testerů instalací Fluke 1660, které dokáží zabránit poškození přístrojů, ke kterým se technici připojují. Součástí nabídky je zdarma poskytnut software na správu dat a dvoupólový tester napětí a spojitosti (T110, T130 nebo T150, v závislosti na modelu). Přístroj 1664FC je vybaven systémem Fluke Connect a všechny modely jsou snadno použitelné, s velkými tlačítky (pro ovládání v rukavicích), jasným podsvícením a přehlednými indikátory.

Přesná výše slevy závisí na příslušné zemi a měně. Výčet produktů, kterých se akce týká naleznete na webových stránkách.