Nová tiskárna BSP41 pro snadnou identifikaci elektrických panelů

-- 01.02.2018

Správně označené vedení, kabely a komponenty vám poskytují okamžité informace o tom, jak elektrický panel funguje a jak je zapojen. S novou tiskárnou BSP41 pro tisk štítků na kabely a panely lze elektrické propojovací panely identifikovat mnohem efektivněji.

Identifikujte každou svorkovnici

Nová tiskárna identifikačních štítků BSP41 na kabely a panely dokáže tisknout na pevné visačky určené na běžně dostupné svorkovnice elektrických panelů a  komponenty. Díky tiskárně BSP41 již konstruktéři panelů nebudou potřebovat speciální tiskárnu na každý typ visaček. Společnost Brady Corporation nabízí seznam výrobců svorkovnic, jejichž kompatibilita s novou tiskárnou BSP41 je prověřená.

Označte kompletně celý panel

Tiskárna BSP41 dokáže vytvořit štítky také pro další prvky na elektrickém panelu, včetně tlačítek, výrobních štítků a kabelů. S její pomocí lze téměř každý elektrický panel vybavit kompletním značením, a to i v případě různých výrobců svorkovnic a jejich komponent.

Odolné visačky pro širokou škálu aplikací

Pevné visačky plně kompatibilní se svorkovnicemi a s komponenty panelů od běžných výrobců jsou ve standardní nabídce společnosti Brady. Tiskárna BSP41 tiskne i jiné pevné visačky, které plní řadu dalších identifikačních potřeb konstruktérů panelů, dodavatelů elektrických komponentů, montérů instalací, konstruktérů lodí, vozidel a strojních zařízení. Všechny visačky jsou odolné proti požáru podle normy UL94V0 a v souladu s normou DIN/VDE 0472, část 815 bez obsahu halogenu.

Pro další informace k nové tiskárně BSP41 nebo ohledně kompatibilních značek panelů se obraťte na společnost Brady zasláním e-mailu na: emea_request@bradycorp.com.

emea_request@bradycorp.com