Ušetřete 10 sekund u každého označovaného kabelu

-- 10.11.2017

Nové zařízení společnosti Brady – Wraptor A6500 na identifikaci kabelů může výrazně zvýšit výrobní výkonnost označením kabelů omotávacími etiketami do 5 sekund. Zařízení Wraptor etiketu automaticky vytiskne a nalepí na širokou škálu zasunutelných kabelů, čímž uspoří až 10 sekund u každého označovaného kabelu.

Vyšší efektivita

Zařízení Wraptor A6500 je vynikající nástroj na kontrolu výrobních nákladů a zvyšování kvality identifikace pomocí automatického tisku a aplikace etiket. Kabely označí do 5 sekund, eliminuje nutnost tisknout etikety předem a snižuje čas potřebný k jejich ručnímu nalepování. Technologie Wraptor umožňuje tisk v kvalitě 300 dpi pro čárové kódy, loga a schémata, a těsné omotání etikety okolo kabelu s minimem bublinek nebo pokrčení.

Trvanlivé etikety na kabely

Zařízení Wraptor A6500 je navrženo pro rychlou aplikaci trvanlivých samolaminovacích vinylových etiket B-427 a omotávacích etiket na kabely B-499 z nylonové tkaniny, vyráběných společností Brady, které jsou navrženy tak, aby vydržely i v náročných průmyslových prostředích. Samolaminovací etiketa nabízí vynikající odolnost vůči abrazi, palivu a oleji, vysokou odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům, má samozhášecí vlastnosti a je dostupná ve více barvách. Omotávací etiketa z nylonové tkaniny nabízí odolnost vůči abrazi, palivu, oleji, teplu, chladu i chemickým látkám. K dispozici jsou úplné technické datové listy.

Podívejte se na krátké video a vyžádejte si vice informací.