Podzimní propagační akce na populární přístroje společnosti Fluke

-- 08.09.2017

Fluke, přední světový dodavatel profesionálních testovacích přístrojů, startuje časově omezenou speciální nabídku řady svých přesných, robustních přístrojů. Nabídka zahrnuje špičkové digitální multimetry, testery izolace a testery instalace.

Propagační akce Podzim 2017 začala 1. září a končí 31. prosince 2017. Přístroje umožňují rychlé a snadné testování, údržbu, řešení problémů a opravy elektrických a elektronických systémů.

Standardní průmyslové multimetry – i s doplňky

Profesionální technici na celém světě považují přístroj Fluke 175 za průmyslový standard digitálního multimetru true-RMS, který se nyní dodává s velkým měkkým pouzdrem C25 zdarma. Přístroj Fluke 175 má všechny funkce, které potřebujete k odstranění nejrůznějších problémů a opravám elektrických a elektronických systémů. Bezplatně dodávané pouzdro chrání váš přístroj tak, abyste jej mohli bezpečně přenášet z jednoho pracoviště na jiné.

Poskytujeme výrazné slevy na inovativní termomultimetr Fluke 279FC true-RMS. Jedná se o plně vybavený digitální multimetr, který umožňuje termální zobrazování k vizualizaci problémů a díky tomu rychlé nalezení, opravu, validaci a poskytování zpráv o mnoha problémech různých elektrických systémů. Díky integrované funkci Fluke Connect přístroj přenáší výsledky bezdrátově do chytrých telefonů a zkracuje tak čas na vytvoření zprávy.

Nabízíme 30% slevu na výhodnou průmyslovou sadu Fluke 179/MAG2 s bezplatnou svítilnou Maglite. Sada obsahuje multimetr Fluke 179 true-RMS, sadu silikonových měřicích kabelů TL224 SureGrip™, sadu krokosvorek AC220 SureGrip™, sadu sond s kolíkovými koncovkami TP74, magnetický závěs TPAK a pouzdro na přístroj C35.

Bezpečné provedení elektrického měření znamená vše pečlivě naplánovat, dodržovat pravidla bezpečnosti a při práci používat správné přístroje předepsaným způsobem. Společnost Fluke vám nyní poskytuje správné nástroje díky své nabídce bezpečnostní sady s univerzálním digitálním multimetrem Fluke 115 true-RMS a sadou příslušenství TLK 225 SureGrip™, díky které ušetříte asi 40 % ceny.

Testery izolace a instalací

Při nákupu testeru izolace Fluke 1507 získáte nyní klešťový přístroj Fluke 323 zdarma. Přístroj Fluke 1507 je kompaktní, robustní, spolehlivý a snadno se používá. Díky několika testovacím napětím je přístroj ideální pro řešení mnoha problémů, uvádění systémů do provozu a preventivní údržbu aplikací. Malý a robustní klešťový přístroj 323 true-RMS je navržen pro ověření přítomnosti zátěžového proudu, střídavého napětí a spojitosti obvodů, spínačů, pojistek a kontaktů.

S multifunkčním testerem instalací Fluke 1662, 1663 nebo 1664FC získáte bezplatně klešťový přístroj 323, 324 nebo 325 a software. Přístroje řady 1660 jsou jediné testery instalací, které pomáhají předcházet poškození připojených zařízení. Přístroj 1664FC vám umožňuje odesílat výsledky bezdrátově prostřednictvím chytrého telefonu. 

Přesné úspory závisí na příslušné zemi a měně. Doporučené maloobchodní ceny jsou uvedeny v letáku Fluke Specials a informace o všech výrobcích Fluke najdete na webových stránkách www.fluke.cz.