Modlink Vario = spojení pneumatiky, hydrauliky a elektroniky v jednom

-- 09.05.2017

Propojení strojních součástí je nyní naprosto jednoduché - s Modlink Vario, praktickou spojkou společnosti Murrelektronik v klasickém formátu obdélníkových konektorů. Jeden pohyb stačí pro zapojení a odpojení pneumatického, kapalinového a energetického systému, i pod tlakem, avšak spolehlivě a bez úniku média.

Spojka je vhodná zejména do strojů a zařízení, ve kterých se propojení mezi jednotlivými součástmi, jako je rozvaděč, komponenty stroje nebo nástroj, musí často odpojovat a připojovat. Snadno ovladatelný rychlozavírací systém Modlink Vario zde přispívá ke značné časové úspoře. Madlo, které slouží také ke spojení kabelů do svazku, může být zaaretováno v pěti různých polohách - jak je pro danou aplikaci zapotřebí.

Modlink Vario nabízí místo pro osm zásuvek, které lze v závislosti na aplikaci využít pro pneumatický, kapalinový a energetický systém. To zajišťuje vysokou modularitu. Pro přenos energie nabízí Murrelektronik vhodné přípojné příslušenství s kabely M12 s nejrůznějším počtem pólů a v různém kódování. Kovový kryt umožňuje použít Modlink Vario v náročných průmyslových podmínkách.

Nejvyšší modularita v průmyslovém prostředí 

Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz