Analýza rychlých dějů vysokorychlostními kamerami od AOS

-- 30.11.2015

Novinkou roku 2015 na poli vysokorychlostních kamer je PROMON 12M od AOS Technologies – kamera se 4K (4 064 × 3 072 px) rozlišením a s dobou nahrávání až stovek minut. PROMON 12M takto například streamuje živý FullHD obraz do připojeného záznamového zařízení s rychlostí až 461 fps!

PROMON 12M nabízí kvalitu záznamu až 4 064 × 3 072 px @ 166 fps (maximum až 3 100 fps) a je dostupný jak v monochromatické, tak i v barevné verzi. Záznam může být streamován ve dvou režimech; přímo do RAM paměti počítače (krátkodobě) nebo na pevný disk PC (dlouhodobě). Samozřejmostí je export záznamu do nejčastěji používaných formátů přímo v dodávaném softwaru. PROMON 12M poskytuje komerční „Super HD“ (4K) formát, ideální pro filmové aplikace, výzkum a vývoj, vojenské zkoušky a integraci do armádních systémů, dohledové záběry nebo všude tam, kde je kladen důraz na vysoké rozlišení.

Unikátní funkce

Firma “TMV SS“ spol. s r. o. nabízí poradenství nejen v oblasti údržby. Technici této společnosti jsou ochotni diskutovat jakýkoli diagnostický problém týkající se vysokorychlostního snímání, příp. termografie. Další informace naleznete na www.tmvss.cz nebo nás kontaktujte e-mailem na info@tmvss.cz.