Print

Zákazníci společnosti Linde MH si mohou vybavit již celý sklad manipulační technikou s lithium-iontovou technologií

-- 29.11.2017

Společnost Linde Material Handling, světový výrobce manipulační techniky a poskytovatel logistických řešení, rozšiřuje svoje portfolio manipulační techniky vybavené lithium-iontovou technologií o dalších 30 typů skladových vozíků. Jsou to například paletové stohovací vozíky, dvojité vysokozdvižné vozíky, vychystávací vozíky a retraky. Zákazníci tak mohou nyní pokrýt většinu logistických činností ve svém skladu s vozíky Linde využívající Li-Ion baterie. 

Mnoho uživatelů manipulačních vozíků zvažuje ve chvíli, kdy hodlá investovat do pořízení nové manipulační techniky, přechod z olověných baterií s elektrolytem k bateriím s lithium-iontovou technologií. Je to dáno mnoha výhodami, které tato nová technologie nabízí: nabíjení je rychlé, není nutné trakční baterie měnit, díky vysoké hustotě obsažené energie a konstantnímu výstupnímu výkonu mají vynikající výdrž, dalšími výhodami jsou dlouhá životnost a bezúdržbový provoz. 

Rozšířená nabídka modelů Linde MH s lithium-iontovou technologií zahrnuje paletové stohovací vozíky a dvojité vysokozdvižné vozíky s nosností 1,2 až 1,6 tuny, které jsou k dispozici ve verzi s chodící obsluhou nebo jako modely se sklopnou či pevnou stupačkou pro řidiče. Kromě toho spektrum nových produktů zahrnuje také nízkozdvižné vychystávací vozíky s nosností 2,0 tuny a vozíky retrak s výsuvným sloupem s nosností 1,0 až 2,5 tuny. 

Spolu s již existujícími modely, jako jsou nízkozdvižné vychystávací vozíky a tahače, lze nyní pokrýt všechny klíčové oblasti manipulace ve skladu s využitím lithium-iontové technologie. Od manipulace na nakládkových rampách až po uskladnění zboží a jeho následné vyskladňování ve výškovém skladu, od vychystávání objednávky až po převoz zboží do prostoru expedice. „Naše portfolio vozíků nyní poskytuje možnost volby lithium-iontové technologie pro všechny segmenty vysoko-objemové logistiky ve skladu. To znamená, že jsme podnikli rozhodující krok na cestě k tomu, abychom se stali komplexním poskytovatelem této technologie trakčních baterií,“ říká Christoph Englert, Product Manager Industrial Trucks v Linde MH. „Od našich zákazníků máme velmi pozitivní zpětnou vazbu ohledně dlouhé výdrže v provozu. Chválí například stabilní napětí baterií Li-Ion, které je takřka konstantní až do úplného vybití, a zejména jsou velmi spokojeni s vysokou provozuschopností vozíků, protože ta jim umožňuje těžit z vyšší výkonnosti techniky a snížit náklady,“ dodává Christoph Englert. 

Pro umocnění výhod nabízených novou technologií trakčních baterií byly jednotlivé komponenty – baterie, správa spotřeby energie z baterie a nabíječ – navrženy společností Linde MH jako komplexní systém, který vzájemně komunikuje prostřednictvím informační sběrnice CAN-bus. „Systém správy spotřeby energie
akumulátoru monitoruje a řídí trakční baterii a zajišťuje, aby pracovala vždy s optimálním výkonem,“ zdůrazňuje Christoph Englert. Celý tento systém je opatřen certifikační značkou CE, baterie jsou pečlivě testovány a disponují vícenásobným ochranným systémem. 

Podle intenzity zatížení paletových stohovacích vozíků, dvojitých vysokozdvižných vozíků a nízkozdvižných vychystávacích vozíků, které pracují s provozním napětím 24 V, jsou k dispozici čtyři velikosti baterií o kapacitě v rozmezí od 1,8 kWh do 9,0 kWh. U retraků, které pracují s provozním napětím 48 V, jsou nabízeny baterie o kapacitě až 39,2 kWh. Každá baterie může být kombinována se třemi různými výkony nabíječů – podle toho, jak často a jak dlouho je možné provádět mezidobíjení a jakou rychlost zákazníci vyžadují. V nejvýkonnější kombinaci paketu je možné nabít trakční Li-Ion baterie na plnou kapacitu už za 70 minut.

www.linde-mh.cz


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

FORMY a PLASTY 2020
2020-10-07 - 2020-10-08
Místo: Brno
Výrobný manažment
2020-10-13 - 2020-10-14
Místo: Holiday Inn Žilina
ÚDRŽBA 2020 - „Efektivnost aplikace Průmyslu 4.0 do managementu údržby“
2020-10-14 - 2020-10-15
Místo: Konferenční centrum AV, zámek Liblice
Konference kvality 2020
2020-10-22 - 2020-10-22
Místo: Praha

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha 4
tel. +420739552216

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2020 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI