Print

ThermoView® TV40 – Zobrazování teplotního pole pro průmyslové aplikace

-- 21.06.2018

Fluke Process Instruments uvádí nový teplotní zobrazovač ThermoView TV40, který vyniká vysokými technickými parametry a vysokou odolností a je tak určený pro nasazení do nejnáročnějších průmyslových podmínek. Zobrazovač ThermoView TV40 je podporovaný výkonným analytickým programem ThermoView. Spojení robustního zobrazovače a intuitivně ovládaného programu poskytuje plně integrované řešení pro kontrolu rozložení teploty, monitorování jejího trendu, hlídání hraničních teplot a pro archivaci naměřených dat, čímž je zaručeno řízení výrobního procesu a kvalita výroby.

Integrace

Rozhraní GigE Vision, napájení přes Ethernet (PoE) spolu s digitálními a analogovými I/O moduly umožňují snadnou integraci teplotního zobrazovače TV40 do libovolné úrovně řízení automatizačního nebo diagnostického systému. Vysoká odolnost charakterizovaná krytím IP67 spolu se širokým rozsahem příslušenství umožňuje použití TV40 v opravdu drsných průmyslových podmínkách, přičemž je zaručena dlouhodobá spolehlivost měření. Dálkově ovládané zaostření objektivu je vyřešeno bez pohybujících se vnějších částí objektivu. Několik kalibrovaných předsádkových objektivů umožňuje změnit optickou charakteristiku zobrazovače přímo v provozu. Vestavěná kamera pro viditelné světlo umožňuje pomocí technologie IR-Fusion kombinovat obrazy v infračerveném a viditelném spektru pro dosažení vysoké informační hodnoty získaných zobrazení teplotních polí. Výrobní proces nebo průběžnou diagnostiku lze sledovat přímo v programu ThermoVier nebo je možné se k teplotnímu zobrazovači připojit přímo přes vestavěný webový server.

Vizualizace

Teplotní zobrazovač TV40 poskytuje snímky v infračerveném a viditelném spektru s vysokým rozlišením. Datový tok rozhraní GigE Vision umožňuje přenášet tato plně radiometrická data rychlostí až 60 snímků za sekundu. Programový nástroj ThermoView pak usnadňuje analýzu teplotních údajů v reálném čase, aby nedošlo k žádnému přehlédnutí teplotních anomálií výrobního procesu nebo  diagnostikovaného zařízení. Spojením více záznamů z několika teplotních zobrazovačů TV40 zajistí, že bude pod kontrolou každý detail výrobního procesu a technologických zařízení.

Řízení

Kombinace teplotního zobrazovače TV40 a programového nástroje ThermoView umožňuje nepřetržitý monitorovací provoz se sledováním hraničních hodnot teploty v libovolném místě teplotního obrazu a vydáváním poplachové signalizace pomocí připojených I/O modulů DAQ. Ruční nebo automatické ukládání termografických dat zajišťuje verifikaci výrobního procesu nebo diagnostického postupu.

Systém

Systémové programové vybavení ThermoView nabízí celou řadu nástrojů pro analýzu a monitorování procesů v jednom balení. Pracuje v operačních systémech Windows 7, 8 a 10 a je k dispozici ve více jazykových verzích. Mezi hlavní funkce patří:

  • Průběžná nebo nepravidelná kontrola teplotních událostí.
  • Nezávislé nastavení emisivity pro každou oblast zájmu (AOI) a uživatelsky konfigurovatelné nastavení teplotních podmínek pro spuštění událostí nebo poplachů, které mohou aktivovat diskrétní vstupní/výstupní (I/O) rozhraní.
  • Program s rozhraním pro řídicí zařízení procesu umožňuje přijímání synchronizačních vstupů a poskytování logických výstupů typu „pass/fail“ k provádění kontroly výrobků, varování a monitorování teploty a pro povolení archivace teploty procesu.
  • Nástroje pro analýzu teploty výrobků, pro analýzu teplotních trendů a spínání signalizace v případě přehřátí nebo nedohřátí výrobků.
  • Analytické funkce pro vyhodnocování izoterm v reálném čase, rozdíly a histogramy teploty a analýza teplotních trendů.

K dispozici je také jednodušší verze programu ThermoView, která pomůže uživatelům seznámit se s hlavními funkcemi a výhodami teplotního zobrazovače ThermoView TV40.

Světová novinka – vysoce výkonný průmyslový teplotní zobrazovač ThermoView TV40 od výrobce Fluke, který vychází ze svých 150 let zkušeností v oblasti aplikací průmyslových měření. Přístroj ThermoView TV40 je navržený pro nasazení v nejnáročnějších podmínkách výrobních technologií a diagnostických úloh. Podpora výkonným analytický programem ThermoViev plně zajišťuje potřeby monitorování výrobního procesu a technologických zařízení.

TSI System s. r. o.


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Úspory v průmyslu
2019-03-05 - 2019-03-05
Místo: Hotel STEP ****, Praha
AMPER 2019
2019-03-19 - 2019-03-22
Místo: Výstaviště Brno
AMPER TOUR - komentované prohlídky
2019-03-19 - 2019-03-21
Místo: Výstaviště Brno
Výroba nové generace: Evoluce v signalizační technice
2019-03-19 - 2019-03-19
Místo: Brno, Veletrh Amper

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Štětkova 1638/18
14000 Praha 4
tel. +420739552216

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2019 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI