Print

Poznejte, jak vytvořit podnik budoucnosti

-- 28.06.2017

Moderní podnik musí být inteligentní – aplikované zabezpečení a systémy musejí zajišťovat bezpečnost nejen pro obsluhu a obsluhovaný stroj. Je rovněž důležité, aby podnik byl maximálně pružný – řízení a podpora výrobních procesů musí být zajištěny, aniž by bylo v případě závady nutné zastavit celou výrobní linku a firmě tak nevznikaly milionové ztráty – to jsou hlavní zásady nové generace označené názvem „Průmysl 4.0“. Jako odpověď na posilující trhy se pořadatelé 8. Mezinárodního veletrhu zajištění provozu, plánování a optimalizace výroby – Maintenance, který se bude konat ve dnech 18. až 19. října v EXPO Krakov, rozhodli vytvořit nový tematický sektor „Průmysl 4.0“.

Průmyslová revoluce

Technologický rozvoj požaduje po průmyslu změnu v přístupu k problematice zajištění provozu. Myšlenkou „Průmyslu 4.0“ je vytvoření takových řídicích systémů, které budou řídit rozptýlenou inteligenci centralizovaně a současně bude její obsluha pro uživatele snadná, intuitivní a co je nejdůležitější – zcela bezpečná. V inteligentním podniku budoucnosti by mělo být řízení procesů možné u všech modulů současně s variantou odpojení jednotlivých etap, aniž by výrobní linka byla vystavena nežádoucím prostojům. Revoluční přístup k průmyslovým procesům je jedním z nejžhavějších témat v odvětví. Proto nemůže chybět ani na jediném v Polsku veletrhu zajištění provozu – Maintenance, kde si během letošní ročníku svou premiéru odbude tematický sektor věnovaný „Průmyslu 4.0“ pod stejným názvem.

Vyčerpávající záležitost

Současně s veletrhem Maintenance se bude konat 9. Mezinárodní veletrh zpracování, skladování a přepravy sypkých materiálů – SyMas, zaměřený rovněž na průmyslový sektor Jedná se o jedinou takovou událost ve střední Evropě a nenahraditelné místo pro výměnu zkušeností mezi specialisty z odvětví. Na veletrhu jsou prezentována řešení odpovídající na stále přísnější nařízení EU, které vyžadují neustálou modernizaci technologických parků. Veletrh SyMas se těší velké oblibě polských a zahraničních firem. Během minulého 8. ročníku tvořily zahraniční podniku 20 % ze 170 vystavovatelů přítomných na EXPO Krakov. Rovněž pro tento veletrh připravili pořadatelé novinku – poprvé bude uspořádán „Sektor pro cementářský a vápenářský průmysl“.

Informace mající cenu zlata

Největší cenu mají v dnešní době informace. Jak však získávat nejdůležitější informace, když z každé strany a všemi možnými kanály k nám proudí často protichůdné informace? Nepochybně jednou z nejlepších metod je získávání informací od expertů. A ti se objeví na veletrhu jako přednášející na seminářích workShops – přednáškách pořádaných přímo ve vystavovatelských prostorách. Účastníci veletrhu se opět budou zúčastnit prezentací týkajících odvětvových trendů a case studies z největších výrobních podniků. Pozornost návštěvníků si zaslouží rovněž konference „Podzimní škola zajištění provozu“, která je pořádána během veletrhu Maintenance. V průběhu školení se experti s dlouholetými zkušenostmi z řízení, organizace a školení oddělení zajištění provozu a výroby podělí o své znalosti z dobré inženýrské praxe.

Dvakrát víc?

Veletrh SyMas a Maintenance se těší výbornému hodnocení a obrovskému zájmu vystavovatelů. "Veletrhu SyMas/Maintenance se zúčastňujeme od jeho prvního ročníku. Protože se jedná o velmi konkrétní a odbornou událost, jsme s účastí na veletrhu velmi spokojeni. Návštěvníci mají příležitost se v relativně krátkém čase seznámit s nabídkou celého odvětví," říká Ryszard Dziurleja ze společnosti Deric Technik S.C. Po vyslechnutí tak příznivého hodnocení události nepřekvapuje, že pět měsíců před zahájením veletrhu je zarezervováno až 95 % plánované výstavní plochy! Pořadatelé se rozhodli otevřít druhou halu.

Více informací na: www.mtc.krakow.pl a www.symas.krakow.pl.

Pořadatel: Targi w Krakowie
Termín konání veletrhu: 18. až 19. října
Místo konání veletrhu: EXPO Krakov


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Functional Safety Engineer Training v Bratislave
2018-06-26 - 2018-06-29
Místo: Bratislava
Moderní technologie pro potravinářský průmysl
2018-09-25 - 2018-09-25
Místo: Olomouc
Moderní technologie pro farmaceutický průmysl
2018-09-26 - 2018-09-26
Místo: Olomouc
Fórum údržby
2018-10-02 - 2018-10-02
Místo: Brno, veletrh MSV
Bezpečnost v průmyslu
2018-10-31 - 2018-10-31
Místo: Brno

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Štětkova 1638/18
14000 Praha 4
tel. +420739552216

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2018 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI