paid article writing history homework answers help writing a conclusion to an essay essays service quality dns administrator resume business plan for a record label
Print

CMMS otevírá nové výzkumné, výrobní, servisní a školicí středisko

-- 17.09.2011

Sp o l e č n o s t C M M S j e na našem trhu známá jako přední v ýrobce systémů pro prediktivní údržbu. Systém CMMSPROACTINANCE, uvedený na trh v tomto roce, se setkal s vynikající odezvou. Byl vybrán na základě řady výběrových řízení a je nasazován v několika desítkách podniků. Velký zájem o systém projevili i zahraniční distributoři, a tak se v současnosti vytváří síť prodejců ve 21 zemích světa. Především úspěch na trhu v USA přinutil vedení firmy, aby rozšířilo aktivity ve vývoji a výrobě. Zahraniční trhy však vyžadují perfektní kvalitu, proto bylo rozhodnuto o vybudování nového závodu.

Volba padla na slovenské Štúrovo. Jeho výhodná poloha nedaleko letiště a dálnice na Budapešť, dostatek odborných kapacit ze zrušených papíren a podpora Městského úřadu ve Štúrově, to vše umožnilo realizaci excelentního podniku. Závod společnosti CMMS je umístěn na ploše 4 000 m2 v osmipodlažní budově, která se kompletně rekonstruuje. Na prvních dvou podlažích je umístěno školicí středisko CMMS. V přízemí se na 500 m2 rozkládají 4 učebny pro výuku, firemní a odborné akce; kapacita těchto prostor je 4*25 míst. V suterénu najdeme na 300 m2 zkušebny pro výuku, výzkum a testování nových metod údržby. Posluchárny jsou vybaveny desítkami strojů a nejmodernější měřicí technikou.

Zkušebny pro elektromotory, ložiska, hydrauliku, čerpadla, obráběcí stroje a dynamiku umožňují komplexní výuku a testování nových metod diagnostiky rotačních strojů. Toto zázemí poskytuje možnost připravovat zde cykly školení údržbářů a diagnostiků, a to s mezinárodní certifikací. Dalších 1 500 m2 je určeno pro výzkum, vývoj a servis. Zde bude společnost CMMS vyvíjet nové metody, SW a přístroje pro technickou diagnostiku a moderní údržbu. Servisní organizace bude provádět montáže na klíč po celém světě. V cílovém stavu by zde mělo pracovat 50 odborných pracovníků. Ve spolupráci s univerzitami počítáme s dalšími odbornými stážisty a doktorandy.

V nejvyšším patře se na 500 m2 bude rozprostírat konferenční středisko, kde bude možné organizovat odborné konference a setkání až pro 120 účastníků. Nádherný výhled ze šestého patra a skvělý servis spolu s dostupnými cenami přispějí k atraktivitě tohoto konferenčního centra. V objektu je rovněž restaurace, fitness centrum, wellness a ubytování pro 54 hostů a účastníků školení či kongresů. K atraktivitě jistě přispěje i termální koupaliště Vadaš, kryté aquacentrum, historické památky v Ostřihomi a ve 45 km vzdálené Budapešti, kde je možné po únavném dni příjemně relaxovat. Společnost CMMS ve spolupráci s Technickou univerzitou v Košicích usiluje o získání grantu z EU, v rámci něhož by se zde prováděl výzkum a vývoj nových metodik a systémů údržby a diagnostiky.

Díky tomuto projektu by zde hostovala řada výzkumníků ze SR i zahraničí. Školicí centrum a výrobní podnik zahajuje činnost v září 2011, další části budou uvedeny do provozu v roce 2012. Od letošního října zveme všechny čtenáře na dny otevřených dveří a ukázková školení ve školicím středisku. Budou zde probíhat odborné semináře o metodice moderní údržby, projektu a zavádění prediktivní údržby do podniku, dále o technické diagnostice – vibrace, mazání, ustavování strojů atd.

Bližší informace budou postupně zveřejňovány na www.cmms.cz, kde se navíc můžete zdarma přihlásit k odběru e-novin věnonaných údržbě a diagnostice.

 


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Amper 2021
2021-03-15 - 2021-03-19
Místo: Výstaviště Brno

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha 4
tel. +420739552216

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI