Print

ÖLFLEX CONNECT: Kabelové systémy na míru

-- 02.01.2017

Máte hlad. A dali byste si třeba… Dobrý hamburger? Tak to si musíte jít koupit kvalitní maso, které mají jen u Vašeho známého řezníka - vezmete aspoň kilo, když už tam jdete. Pak zeleninu, pečivo, omáčky a dobrý recept – čeká Vás surfování po internetu. Přešla Vás mezitím chuť? Co si raději zajít do své oblíbené restaurace, kde znáte personál a víte, že používají kvalitní suroviny. Nemusíte kupovat nic navíc, nezůstanou Vám žádné zbytky a k tomu dostanete kompletní služby, a to téměř kdykoliv. To zní dobře, co říkáte? 

A teď zpět ke strojům. A ke kabelům a kabelovému řešení. Lapp Kabel je již od roku 2004 poskytovatelem kompletního řešení v oblasti průmyslové kabeláže a kabelového příslušenství. Stačí, když nám sdělíte Vaše přání a my Vám připravíme kabelové řešení na míru. Znáte naše obchodníky, znáte naši kvalitu a víte, že nemusíte kupovat nic navíc, co nepotřebujete. A díky našemu e-shopu jsme Vám k dispozici 24 hodin denně. Vsaďte na kabelová řešení od Lappu a ušetříte čas, inovujete, snížíte náklady a zjednodušíte procesy. Budete komunikovat pouze s 1 dodavatelem a objednáte vše pod 1 objednacím číslem. Zjednodušíte si celý nákupní proces a uspoříte za přepravu i nižší skladové zásoby. My Vám na oplátku zaručíme kompatibilitu dodaných materiálů, profesionální dokumentaci, modulární řešení a profesionální podporu našich produktových manažerů. 

Kabelové systémy na míru: ÖLFLEX® CONNECT je rozdělen do těchto tří segmentů:

 

  • ÖLFLEX® CONNECT CABLES nabízí klasické konfekcionované kabely. To znamená všeobecně kabely, u nichž Lapp provádí zkracování, označování, odizolování a připojování ke konektorům – ve standardním provedení nebo podle individuálních požadavků zákazníků. Možnost dodávek kompletních kabelových svazků Lapp využila i společnost ERA a.s. Ta se zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu pasivních sledovacích systémů jak pro sledování letového provozu, tak pro aplikace v rámci obrany vzdušného prostoru. Skupina Lapp dodala společnosti ERA 1200 kusů kabelových svazků ve 40 různých provedeních a tím uvolnila její kapacity pro speciální vojenskou výrobu.
  • Program ÖLFLEX® CONNECT SERVO zajišťuje kabelovou konfekci v oblasti servokabelů. Skupina Lapp představila inovativní řešení servokonfekce spočívající v poloautomatickém spojování kabelů a konektorů. Toto řešení je výhodné z hlediska kvality, lepší dostupnosti i provedení elektromagnetického stínění. Stínění proti elektromagnetickému rušení je zde nejméně o 100 % lepší než v případě běžných řešení. Sériová výroba této servokonfekce Lapp podle standardu Siemens byla zahájena a výsledky již s úspěchem využívají špičkoví výrobci strojů a zařízení, například česká společnost VANAD 2000 a.s. Jejím cílem bylo zrychlit montáž standardně dodávaných kabelů. Lapp nabídl mj. speciální značení na míru pro jednotlivé stroje, což zajistilo přehlednost při montáži, zrychlení montážního času i snížení možných chyb při zapojení.
  • ÖLFLEX® CONNECT CHAIN je označení programu zahrnující návrh a montáž kompletně osazených energetických řetězů. V tomto případě provádí Lapp také integraci kabelů a vodičů do vlečných řetězů. Navrhne a dodá i komplexní systémy – například plně vybavené ocelové vlečné řetězy vážící několik tun, které se používají v celé řadě odvětví. Průmysl obráběcích strojů, ve kterém působí společnost TOSHULIN a.s., je jedním z příkladů. Společnost vyrábí vertikální obráběcí centra na opracování obzvláště velkých součástí. Jejím požadavkem bylo univerzální řešení pro vybranou kabeláž, snížení nákladů na vnitřní procesy a samozřejmě vysoká kvalita provedení. Jako ideální řešení, splňující všechna přísná kritéria, se nakonec ukázalo použití konfekcionovaných energetických nosičů Lapp.

lappczech.lappgroup.com


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

SKF Condition Monitoring Days 2018
2018-05-30 - 2018-06-01
Místo: Hotel Devět Skal, Sněžné - Milovy 11
EPLAN Efficiency days
2018-06-05 - 2018-06-05
Místo: L!NDNER Hotel Gallery Central, Metodova 4, Bratislava
EPLAN Efficiency days
2018-06-06 - 2018-06-06
Místo: Hotel Košice, Moldavská cesta 51, Košice
Chytrá výrobní zařízení podporují vysokou pohotovost a efektivnost jejich údržby
2018-06-06 - 2018-06-06
Místo: Kulturní a společenské středisko Chodov, Chodov u Karlových Varů
Digitálna údržba 4.0: Prvý krok k transformácii výroby
2018-06-14 - 2018-06-14
Místo: Hotel Holiday Inn, Trnava

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Štětkova 1638/18
14000 Praha 4
tel. +420739552216

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2018 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI