Print

„Mobility DNA“ Suite pro inteligentní konektivitu nové generace

-- 05.06.2015

Nový mobilní počítač TC75 rozšiřuje největší průmyslové portfolio podnikových produktů a řešení založených na operačním systému Android, které firmám zpřístupňují inteligentní správu majetku.

Společnost Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), celosvětový lídr v oblasti produktů a služeb zajišťujících v reálném čase přehled o majetku, lidech a transakcích, představila Mobility DNA – sadu softwarových řešení pro podnikovou mobilitu. Tato ucelená množina produktů umožňuje dosáhnout větší účinnosti a produktivity, a to jak v celém podniku, tak i mobilním pracovníkům a partnerům. Zebra dále oznámila dva nové dotykové počítače, které posilují nejširší portfolio podnikových mobilních počítačů s operačním systémem Android. 

Sada Mobility DNA od společnosti Zebra je ucelenou kolekcí inovativních aplikací, nástrojů pro snadný vývoj aplikací a robustních administrátorských utilit pro mobilní počítače Zebra. Tyto aplikace a nástroje umožňují partnerům i podnikům maximalizovat návratnost investic z nasazených mobilních řešení a současně minimalizovat složitost, rizika i investiční náklady. Nová řešení rozšiřující sadu Mobility DNA zahrnují rozšíření SimulScan Document Capture a Workforce Connect Push-To-Talk (PTT) Pro, obchod s aplikacemi AppGallery, asistenta pro pohyby typu swipe a plně dotykovou terminálovou emulaci All-Touch Terminal Emulation (TE).

Součástí mobilní DNA jsou i dříve oznámené nástroje včetně RhoMobile, Mobility Extensions (Mx), Enterprise Browser a EMDK pro Android, díky kterým mohou firmy využívat jednoduchost platforem chytrých telefonů pro běžné spotřebitele bez nutnosti obětovat důležité funkce pro práci s daty nebo slevit z bezpečnostních požadavků. 

Podnikový mobilní počítač TC75 

• Nejnovější podnikové zařízení s operačním systémem Android vychází z odolné platformy Zebra TC70 a podporuje pokročilá mobilní řešení využívající komunikaci 4G LTE. Novinka tak umožňuje trvalé připojení aplikací pro oblasti poskytování služeb, dopravy i logistiky, přímého dodávání zboží do obchodu, mobilního prodeje a veřejné bezpečnosti. 

• Mobilní počítač TC75 se může pochlubit ovládáním srovnatelným s  chytrými telefony pro běžné uživatele, ale je navíc navržený tak, aby odolal i těm nejdrsnějším pracovním prostředím a je certifikovaný pro třídu krytí IP67. Zařízení je tedy odolné proti prachu a zvládne plné ponoření do vody. Počítač TC75 bude navíc provozuschopný i po opakovaných pádech na beton z výšky až 2,5 metru.

• Nejnovější zařízení nabízí možnost pokročilého sběru dat prostřednictvím čtečky čárových kódů 1D a 2D, a to prakticky v jakýchkoli podmínkách. 

Podnikový mobilní počítač TC55 

• Oceňovaný dotykový počítač TC55 umožňuje firmám, aby si vybraly operátory i operační systémy, a vybudovaly si tak maximálně flexibilní komunikační prostředí. Nově je tento terminál k dispozici s operačním systémem Android KitKat a integruje v sobě jednotku pro čtení 2D čárových kódů, která urychluje sběr dat.  

Obchod App Gallery

• App Gallery je obchod s podnikovými mobilními aplikacemi, který umožňuje organizacím efektivně spravovat a řídit použití i nasazení aplikací na mobilních zařízeních Zebra s operačním systémem Android. Přínosem je možnost snížení nároků na IT zaměstnance – problémů způsobených instalacemi neautorizovaných aplikací je mnohem méně a nižší je i počet chyb způsobených nesprávnými verzemi nebo konfigurací. 

• Obchod App Gallery umožňuje šířit i aplikace dalších autorů. Nezávislí poskytovatelé software i vývojáři tvořící ekosystém značky Zebra tak mohou propagovat, šířit i aktualizovat své softwarové produkty právě prostřednictvím tohoto obchodu s aplikacemi. 

Současné skenování 

• SimulScan Document Capture umí při stisku jednoho tlačítka naskenovat současně nejen více čárových kódů, ale ve vysokém rozlišení také fotografie a podpisy. SimulScan Document Capture dokonce automaticky zvládne i vyplnit standardizované formuláře. Uvedené vlastnosti výrazně zjednodušují procesy zaměřené na vlastní podnikání, vylepšují úroveň služeb poskytovaných zákazníkům a umožňují využívat výhod business intelligence v reálném čase. 

• SimulScan je ideálním rozšířením pro aplikace z celé řady oblastí včetně poskytování služeb, dopravy i logistiky a výroby, které se podílí na zrychlení informačních toků a vyžadují bezchybný přepis dat. 


Workforce Connect PTT Pro

• Řešení Workforce Connect představuje sadu vysoce produktivních nástrojů, které jsou navržené ke zvýšení efektivity pracovních postupů napříč mnoha různými průmyslovými odvětvími. Díky rozšíření Workforce Connect PTT Pro získávají nyní mobilní pracovníci i podporu PPT. 

• Toto nové a na zařízení nezávislé hlasové řešení v sobě integruje internetovou telefonii, PPT a podnikové zasílání zpráv do jedné snadno použitelné mobilní platformy, která uživatelům zjednodušuje vzájemnou komunikaci i spolupráci. 

Asistent swipe 

• Nový asistent pro vkládání dat usnadňuje práci s plně dotykovými mobilními zařízeními značky Zebra s operačním systémem Android. Díky podpoře těchto virtuálních ovládacích prvků mají uživatelé snadnější přístup k funkcionalitě pro sběr dat – jednoduchost ocení zejména při obtížném skenování. 

Plně dotyková terminálová emulace All-Touch TE

• Plně dotyková terminálová emulace je optimalizována pro Android aplikace ovládané výhradně dotykem a eliminuje potřebu používat klávesnici při zadávání často opakovaných vstupů. 

• Tato terminálová emulace umožňuje přetáhnout data přímo z  klasických terminálových datových toků a jejich automatickou konverzi do podoby srozumitelné pro dotykovou navigaci, nabídky a tlačítka. Emulace All-touch TE tak může zvýšit jak produktivitu práce, tak i přesnost ovládání. 

Joe White, viceprezident, Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies

„Společnost Zebra se zavázala dodávat mobilní řešení pro propojení koncových bodů, která našim zákazníkům zajišťují spolehlivé provádění jejich firemních procesů a přináší výsledky nedosažitelné s běžnými spotřebitelskými produkty. K vývoji mobilních počítačů TC75 a TC55 i celé sady Mobility DNA jsme přistoupili s cílem pomoci firmám urychlit přijetí mobilních aplikací, zvýšit produktivitu i provozní flexibilitu a zpřístupnit jim skutečně inteligentní správu podnikového majetku.“

Více informací o Mobility DNA 


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

SKF Condition Monitoring Days 2018
2018-05-30 - 2018-06-01
Místo: Hotel Devět Skal, Sněžné - Milovy 11
EPLAN Efficiency days
2018-06-05 - 2018-06-05
Místo: L!NDNER Hotel Gallery Central, Metodova 4, Bratislava
EPLAN Efficiency days
2018-06-06 - 2018-06-06
Místo: Hotel Košice, Moldavská cesta 51, Košice
Chytrá výrobní zařízení podporují vysokou pohotovost a efektivnost jejich údržby
2018-06-06 - 2018-06-06
Místo: Kulturní a společenské středisko Chodov, Chodov u Karlových Varů
Digitálna údržba 4.0: Prvý krok k transformácii výroby
2018-06-14 - 2018-06-14
Místo: Hotel Holiday Inn, Trnava

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Štětkova 1638/18
14000 Praha 4
tel. +420739552216

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2018 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI