Print

Forum údržby 2020: Virtuální zážitek pro obor, který si to zaslouží

-- 18.11.2020

Nešetřete na údržbě, nevyplatí se to. Tak jednoduše zní slogan a myšlenka tradičního setkání pro management údržby v jeho nové virtuální formě. Nenechte se ovšem zmást, nepůjde o další z plejády webinářů. Organizátoři z Trade Media International slibují, že téma dostane formát, který si zaslouží, byť vzhledem k situaci stále jen virtuální.

Pro všechny zúčastněné v programu nepůjde 1. prosince 2020 pouze o nový zážitek natáčení před zelenou stěnou, která diváky přenese do kulis virtuálního studia. Čeká je úkol o něco složitější. V době, kdy řada firem čelí minimálně neurčité budoucnosti, se pokusí nabídnout jednu z odpovědí na miskách současné nejistoty. Na údržbě, ač by se to možná nabízelo, totiž není radno šetřit.

TIP: Chcete získat přístup na virtuální konferenci, stejně tak k jejímu záznamu? Pokračujte na www.konference-udrzba.cz.

V mnoha průmyslových podnicích se už stalo dogmatem, že volání po interních škrtech rychle zavedlo manažery do oddělení údržeb. Zdá se to logické, pokud údržba dělá svou práci dobře, není v podstatě vidět. Běda však těm, kteří si myslí, že bez její ustavičné práce se podnik obejde.

Hrozba neočekávaného zastavení výrobní linky a s ní spojené enormní náklady výpadku produkce není nereálná. Ale o strašení celý konferenční program rozhodně nebude. Řada odborníků z oboru nabídne formou prezentací, rozhovorů i moderovaných diskusí pohled na údržbu v jiném světle. Nikoliv jako nákladové středisko, ale spíš potenciální nástroj pro generování zisku i vyšší konkurenceschopnosti podniku.

Patronát nad setkáním, které není určeno výhradně zástupcům údržbě, drží Česká společnost pro údržbu. Ta při té příležitosti oslaví 20 let své úspěšné činnosti pro osvětu důležitosti oboru. A nakolik svorně s organizátory vědí, že údržba sama si je své hodnoty vědoma, vyzývají k účasti širší technický management a vedení firem.

Neváhejte tedy zjistit, jak každá ušetřená koruna na údržbě může firmu bolet. A naopak, jak vhodná investice do nástrojů moderní údržby může přinést výrobě řadu výhod.

Nešetřete na údržbě, dopřejte jí pro začátek přístup k vysílání konference Forum údržby 2020. Registrace probíhá na www.konference-udrzba.cz.


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha 4
tel. +420739552216

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI