Print

Dell Technologies představuje PowerStore, infrastrukturu pro ukládání dat s bezkonkurenčním výkonem a flexibilitou

-- 15.05.2020

Moderní platforma pro ukládání dat založená na inteligentní automatizaci a adaptabilní architektuře.

Společnost Dell Technologies, nejvýznamnější dodavatel podnikových datových úložišť, představuje Dell EMC PowerStore – moderní infrastrukturní platformu založenou na špičkových technologiích určenou pro náročné požadavky datové éry. Dell EMC PowerStore je až sedmkrát rychlejší a vykazuje třikrát kratší odezvu než předchozí midrange storage systém Dell EMC. Jde o jediné zařízení, na kterém lze díky funkci AppsON provozovat virtualizované workloady VMware a softwarové aplikace přímo na diskovém poli, což přináší rychlejší přístup k datům a kratší odezvu.

„Zákazníci nám říkají, že hlavní překážkou úspěšného procesu digitální transformace je pro ně neustálý boj mezi podporou vytrvale rostoucího množství workloadů a realitou rozpočtových možností a omezení či složitostí jejich stávající IT infrastruktury. Dell EMC PowerStore spojuje automatizaci, technologie příští generace a novou softwarovou architekturu do infrastruktury, která podnikům pomáhá tyto problémy vyřešit,“ říká Dan Inbar, prezident a generální ředitel divize datových úložišť společnosti Dell Technologies.

Moderní infrastruktura pro datovou éru

PowerStore s dostupností na úrovni 99,9999 % umožňuje podnikům urychlit rozhodování a přístup k datům a zvýšit výkon aplikací:

 • Libovolný workload – PowerStore zjednodušuje IT infrastrukturu díky podpoře širokého spektra tradičních i moderních workloadů na výkonově i kapacitně rozšiřitelné architektuře pro blokové a souborové ukládání a virtuální svazky VMware vVols.
 • Optimalizovaný výkon – PowerStore je sedmkrát rychlejší a vykazuje třikrát kratší dobu odezvy než předchozí midrange disková pole Dell EMC, a to díky konstrukci založené výhradně na technologii NVMe a podpoře Storage Class Memory jako trvalého úložiště s využitím dvouportových SSD disků Intel Optane.
 • Efektivita bez kompromisů – Zákazníci mohou ušetřit rozpočet na IT a kapacity díky trvale aktivní deduplikaci, kompresi a garantované redukci dat v poměru 4:1.

Strojové učení a inteligentní automatizace umožňují rychlejší poskytování aplikací a služeb, přičemž ušetří až 99 % času, který pracovníci typicky stráví vyvažováním svazků.

 • Programovatelná infrastruktura zjednodušuje vývoj aplikací a zkracuje dobu nutnou k jejich nasazení ze dnů na sekundy, nabízí integraci a VMware podporu předních platforem pro správu a orchestraci včetně Kubernetes, Ansible a VMware vRealize Orchestrator.
 • Autonomní infrastruktura automatizuje díky vestavěnému strojovému učení pracné procesy, jako jsou prvotní rozmístění svazků, přesuny dat, vyvažování zátěže a řešení problémů.
 • Přehled o infrastruktuře zajišťuje software pro monitorování a analýzu úložiště Dell EMC CloudIQ, který využívá kombinaci strojového učení a lidské inteligence k analýze výkonu a kapacity v reálném čase a sledování historie. Tím zajišťuje ucelený pohled na infrastrukturu Dell EMC. Pro ještě lepší přehled zavede Dell Technologies CloudIQ v celém portfoliu svých infrastrukturních řešení.

PowerStore transformuje provoz datového centra a umožňuje podnikům rozvíjet infrastrukturu podle vývoje obchodních potřeb.

 • Architektura založená na kontejnerech: PowerStoreOS, softwarová architektura systému založená na kontejnerech, umožňuje přenositelnost funkcí, standardizaci a rychlé zavádění nových schopností.
 • Jediné úložiště s vestavěným hypervizorem VMware ESXi: Dell Technologies představuje AppsON díky kterému je možné nasazovat aplikace flexibilněji přímo na úložišti. Funkce AppsON – první svého druhu na trhu – je ideální pro datově náročné workloady v centrálních i edge lokalitách a pro infrastrukturní aplikace.
 • Snadná migrace: Nové nativní nástroje průvodce PowerStore Manager umožňují automatizovat celé migrace na méně než deset kliknutí. Zákazníci mohou využít řadu možností bezproblémové migrace ze stávajících úložišť jako Unity, SC, PS Series, VNX nebo XtremIO.

Program Dell EMC Future-Proof umožňuje kdykoli navýšit výkon či kapacitu
Na úložiště PowerStore se vztahuje program Dell EMC Future-Proof, který nabízí větší možnosti volby, předvídatelnost a ochranu investic díky možnosti kdykoli navýšit výkon a kapacitu. Představuje tak nejflexibilnější program modernizace zařízení na trhu.

Na rozdíl od jiných programů modernizace kontrolérů mohou zákazníci rozšířit kapacitu či zvýšit výkon po 180 dnech. Spojení těchto možností modernizace s adaptabilní architekturou úložiště Dell EMC PowerStore fakticky znamená konec náročných přechodů na nové platformy.

Cloudová flexibilita

Zákazníci mohou nasadit PowerStore způsobem, jaký nejlépe vyhovuje jejich cloudové strategii a obchodním potřebám:

 • Ověřenými způsoby implementace PowerStore pro cloud (Dell Technologies Cloud Validated Designs), které poskytují flexibilitu pro provozování náročných workloadů v hybridních cloudových prostředích.
 • Pomocí služeb Dell EMC Cloud Storage lze úložiště PowerStore propojit přímo se všemi významnými veřejnými cloudy včetně Amazon Web Services (AWS), Azure a Google Cloud jako řízenou službu. Služby Cloud Storage umožňují obnovu dat ve formě služby (DRaaS) do cloudu VMware na AWS.
 • PowerStore lze nasadit jako úložiště v rámci autonomní infrastruktury Dell EMC PowerOne, která urychluje přechod na cloudový způsob fungování.

Dostupnost

 • Dell EMC PowerStore je již celosvětově dostupný.
 • Dell EMC PowerStore bude k dispozici jako volitelná možnost u autonomní infrastruktury PowerOne letos v létě.


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

 •   Události  
 •   Katalog  

Události

FORMY a PLASTY 2020
2020-10-07 - 2020-10-08
Místo: Brno
Výrobný manažment
2020-10-13 - 2020-10-14
Místo: Holiday Inn Žilina
ÚDRŽBA 2020 - „Efektivnost aplikace Průmyslu 4.0 do managementu údržby“
2020-10-14 - 2020-10-15
Místo: Konferenční centrum AV, zámek Liblice

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha 4
tel. +420739552216

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2020 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI