Print

Dassault Systèmes představuje řešení SOLIDWORKS 2020 navržené pro portfolio 3DEXPERIENCE.WORKS

-- 24.10.2019

Urychlí se tak proces produktového vývoje milionům uživatelů.

  • Zákazníci mohou jednoduše rozšířit proces od návrhu po výrobu do cloudu s integrovaným portfoliem 3DEXPERIENCE.WORKS. Rozšíří se tak funkce, možnosti spolupráce, flexibilita a provozní efektivita.
  • Představení nejnovějšího portfolia pro 3D návrhy a konstruování se vyznačuje stovkami vylepšení, nových možností a pracovních postupů, které urychlí a zdokonalí produktový vývoj.
  • Přes šest milionů uživatelů SOLIDWORKS může rychleji inovovat produkty s lepším výkonem a zefektivněnými pracovními postupy.

Společnost Dassault Systèmes (Euronext Paris: #13065, DSY.PA) představila SOLIDWORKS 2020. Jde o nejnovější verzi portfolia aplikací pro 3D navrhování a konstruování. SOLIDWORKS 2020 má řadu vylepšení, nových funkcí a pracovních postupů, které šesti milionům uživatelů tohoto řešení umožní urychlit a zdokonalit vývoj produktu od prvotního návrhu až po samotnou výrobu.

Výzkumný a vývojový tým Dassault Systèmes představil SOLIDWORKS 2020 jako reakci na tisíce požadavků na různá vylepšení, která vzešla z komunity SOLIDWORKS. Díky hladkému připojení k platformě 3DEXPERIENCE se nové řešení SOLIDWORKS 2020 také zaměřuje na nejmodernější trendy a potřeby firem na celosvětovém trhu.

Se stovkami nových vylepšení v SOLIDWORKS 2020 mohou uživatelé čerpat z bohaté nabídky možností, jak zdokonalit výkonnost systému v každodenním provozu, zefektivnit pracovní postupy a přesunout ekosystém procesu od navrhování po výrobu z desktopu do cloudu s hladkým připojením k platformě 3DEXPERIENCE.

Ke stovkám nových vylepšení v SOLIDWORKS 2020 patří:

  • Nový režim „Detailing“ a zrychlení grafiky u výkresů: Režim „Detailing“ umožňuje uživatelům otevřít výkresy v řádu sekund a současně zachovat možnost přidávání a úprav anotací uvnitř výkresu. Hodí se zejména v situaci, kdy uživatel potřebuje udělat drobné úpravy ve výkresu velkých kompletací nebo ve výkresech s mnoha listy, konfiguracemi nebo v náhledech náročných na zdroje.
  • „Flexibilní součástka“ („Make Part Flexible“) je nová funkce, která uživatelům umožní zobrazit tutéž součástku ve stejné sestavě za různých okolností. Například když v jedné sestavě existuje stejná pružina dvakrát za různých podmínek – stlačená a nestlačená. Tato funkce je užitečná v rámci flexibilní práce se součástkou v mnoha aplikacích. Jde například o navrhování pružin, vlnovců, kloubových spojů, těsnících kroužků a jakýchkoli dalších součástek, které se mohou ohýbat nebo měnit stav.
  • Zdokonalení SOLIDWORKS PDM pro správu dat, propojení SOLIDWORKS Electrical a nového konektoru SOLIDWORKS PCB zajišťují komplexní správu elektro návrhů a dat – včetně bezpečného ukládání, indexování a tvorby nových verzí všech uživatelských dat. Současně podporuje užší spolupráci mezi týmy ECAD a MCAD.

Rozsáhlejší seznam vylepšení v SOLIDWORKS 2020 naleznete zde.

Se SOLIDWORKS 2020 a portfoliem 3DEXPERIENCE.WORKS poskytuje platforma 3DEXPERIENCE čím dál širší sestavu cloudových řešení. Ta spolupracují a pomáhají řešit všechny aspekty vývoje konceptu, návrhu produktu, jeho výroby a dodání. Řešení jako 3D Sculptor s aplikací xShape (Sub-D modelování), 3D Creator s aplikací xDesign (parametrické modelování), 3D Component Designer (správa dat), Project Planner a Structural Professional Engineer (pokročilé simulace) umožňují v procesu od návrhu po výrobu omezit možné problémy.

Všechna tato cloudová řešení budou součástí portfolia 3DEXPERIENCE.WORKS. Propojí se tak výkonnost a šíře platformy 3DEXPERIENCE s jednoduchostí a uživatelskou přívětivostí SOLIDWORKS.

„Do známého a oblíbeného portfolia SOLIDWORKS přinášíme nejen nová účinná vylepšení, ale také ho rozšiřujeme do cloudu prostřednictvím platformy 3DEXPERIENCE. Vybudovali jsme most mezi naším portfoliem založeným na platformě a dáváme uživatelům možnost využít výhod 3DEXPERIENCE.WORKS,“ uvedl Gian Paolo Bassi, ředitel SOLIDWORKS ve společnosti Dassault Systèmes. „Organizace tak získávají prostředí a aplikace, s nimiž mohou vyjít vstříc průmyslové renesanci a jejímu duchu objevitelství, vynalézání, inovací, spolupráce a tvoření.“

„Společnost Omax využívá aplikace SOLIDWORKS od roku 2002 k navrhování všech součástek pro nejrychlejší a nejpřesnější technologie řezání vodním paprskem,“ uvedl Eric A. Beatty, vývojový konstruktér ve společnosti Omax. „S pomocí SOLIDWORKS 2020 bude Omax i nadále inovovat a rozvíjet své přístroje a příslušenství. Bude čerpat z výhod průlomového výkonu a možností spolupráce v oboru díky tomu, že otevře přístup k procesu tvorby hodnot všem, všude a na libovolném zařízení.“

www.3ds.com/cz-cz


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Digitální výroba 2020
2020-06-09 - 2020-06-10
Místo: Praha
Digitální logistika 2020
2020-06-10 - 2020-06-10
Místo: Brno
Marketing 4 Engineering
2020-06-11 - 2020-06-11
Místo: Praha
Nekonvenční zdroje elektrické energie
2020-08-04 - 2020-08-06
Místo: Hotel Ryšavý, Vémyslice

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha 4
tel. +420739552216

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2020 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI