professional writing is do my admission essay you thematic essay geography writing paper for students decimals homework help cheap custom written papers copyright infringement research papers writing college papers for money research paper hospitality and customer relationship management
Print

CMMS otevírá nové výzkumné, výrobní, servisní a školicí středisko

-- 17.09.2011

Sp o l e č n o s t C M M S j e na našem trhu známá jako přední v ýrobce systémů pro prediktivní údržbu. Systém CMMSPROACTINANCE, uvedený na trh v tomto roce, se setkal s vynikající odezvou. Byl vybrán na základě řady výběrových řízení a je nasazován v několika desítkách podniků. Velký zájem o systém projevili i zahraniční distributoři, a tak se v současnosti vytváří síť prodejců ve 21 zemích světa. Především úspěch na trhu v USA přinutil vedení firmy, aby rozšířilo aktivity ve vývoji a výrobě. Zahraniční trhy však vyžadují perfektní kvalitu, proto bylo rozhodnuto o vybudování nového závodu.

Volba padla na slovenské Štúrovo. Jeho výhodná poloha nedaleko letiště a dálnice na Budapešť, dostatek odborných kapacit ze zrušených papíren a podpora Městského úřadu ve Štúrově, to vše umožnilo realizaci excelentního podniku. Závod společnosti CMMS je umístěn na ploše 4 000 m2 v osmipodlažní budově, která se kompletně rekonstruuje. Na prvních dvou podlažích je umístěno školicí středisko CMMS. V přízemí se na 500 m2 rozkládají 4 učebny pro výuku, firemní a odborné akce; kapacita těchto prostor je 4*25 míst. V suterénu najdeme na 300 m2 zkušebny pro výuku, výzkum a testování nových metod údržby. Posluchárny jsou vybaveny desítkami strojů a nejmodernější měřicí technikou.

Zkušebny pro elektromotory, ložiska, hydrauliku, čerpadla, obráběcí stroje a dynamiku umožňují komplexní výuku a testování nových metod diagnostiky rotačních strojů. Toto zázemí poskytuje možnost připravovat zde cykly školení údržbářů a diagnostiků, a to s mezinárodní certifikací. Dalších 1 500 m2 je určeno pro výzkum, vývoj a servis. Zde bude společnost CMMS vyvíjet nové metody, SW a přístroje pro technickou diagnostiku a moderní údržbu. Servisní organizace bude provádět montáže na klíč po celém světě. V cílovém stavu by zde mělo pracovat 50 odborných pracovníků. Ve spolupráci s univerzitami počítáme s dalšími odbornými stážisty a doktorandy.

V nejvyšším patře se na 500 m2 bude rozprostírat konferenční středisko, kde bude možné organizovat odborné konference a setkání až pro 120 účastníků. Nádherný výhled ze šestého patra a skvělý servis spolu s dostupnými cenami přispějí k atraktivitě tohoto konferenčního centra. V objektu je rovněž restaurace, fitness centrum, wellness a ubytování pro 54 hostů a účastníků školení či kongresů. K atraktivitě jistě přispěje i termální koupaliště Vadaš, kryté aquacentrum, historické památky v Ostřihomi a ve 45 km vzdálené Budapešti, kde je možné po únavném dni příjemně relaxovat. Společnost CMMS ve spolupráci s Technickou univerzitou v Košicích usiluje o získání grantu z EU, v rámci něhož by se zde prováděl výzkum a vývoj nových metodik a systémů údržby a diagnostiky.

Díky tomuto projektu by zde hostovala řada výzkumníků ze SR i zahraničí. Školicí centrum a výrobní podnik zahajuje činnost v září 2011, další části budou uvedeny do provozu v roce 2012. Od letošního října zveme všechny čtenáře na dny otevřených dveří a ukázková školení ve školicím středisku. Budou zde probíhat odborné semináře o metodice moderní údržby, projektu a zavádění prediktivní údržby do podniku, dále o technické diagnostice – vibrace, mazání, ustavování strojů atd.

Bližší informace budou postupně zveřejňovány na www.cmms.cz, kde se navíc můžete zdarma přihlásit k odběru e-novin věnonaných údržbě a diagnostice.

 


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Amper 2021
2021-03-15 - 2021-03-19
Místo: Výstaviště Brno

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha 4
tel. +420739552216

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2021 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI