Print

AMPER – veletrh budoucích technologií

-- 11.02.2020

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Pro letošní již 28. ročník připravují organizátoři nabitý a pestrý odborný doprovodný program, který se zaměří na nejmodernější technologie především v éře digitalizace a 5G sítí. Veletrh AMPER proběhne v termínu 17. – 20. března 2020 na VÝSTAVIŠTI BRNO.

Kromě samostatných konferencí, seminářů a odborných setkání se návštěvníci mohou těšit i na rozsáhlá vícedenní fóra jako je např. FÓRUM OPTONIKA zaměřené na novinky z oblasti optiky, fotoniky a laserů, dále FÓRUM AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE v rámci kterého bude zvláštní pozornost věnována tématům jako je kybernetická bezpečnost, digitální dvojče, AI, IoT, cloud & edge computing, virtuální a rozšířená realita, blockchain, měřicí a přístrojová technika pro podporu digitalizace průmyslu, průmyslové roboty, štíhlá výroba, 3D tisk a další. Soubor odborných přednášek a seminářů bude tvořit FÓRUM ENERGETIKY. Hlavními tématy fóra budou energetická soběstačnost, diverzifikace zdrojů energií a jejich akumulace, souběžné získávání elektrické energie a tepla z obnovitelných zdrojů a také vodík jako zdroj. V rámci programu AMPER SMART & SAFE CITY proběhne konference Smart city v praxi a Kybernetická bezpečnost. Na konferencích vystoupí přední zástupci vlády, regulačních autorit i průmyslu. Pozornost municipalit sklízí každoročně konference Smart city v praxi, v rámci které probíhá diskuze i prezentace moderních technologií i praktických ukázek řešení problémů v městech a obcích. Diskutovat se bude i o ochraně kritické infrastruktury státu a o konkrétních možnostech kybernetických rizik v praxi. Přímo na veletrhu následně probíhá prezentace technologických novinek i koncepčních řešení z těchto oblastí.

Síť nové generace 5G představí na své expozici v hale P společnost Vodafone v rámci doprovodného programu AMPER 5G EXPERIENCE ZONE. Zde si návštěvníci budou moci prohlédnout technologie, use casy a dema s názornou ukázkou řešení pro města a obce, které zvítězily v rámci soutěže Ministerstva průmyslu a obchodu - 5G pro 5 měst.

Nově bude do doprovodného programu zařazena odborná konference OSVĚTLOVÁNÍ 2020, kde se bude diskutovat o vlivu světla na člověka v budovách, interiérech i venkovním prostředí. Nebude chybět ani oblíbená přehlídka e-mobility AMPER MOTION a tradiční dvoudenní Celostátní setkání elektrotechniků.

Řešení pro chytré a bezpečné budovy v éře digitalizace

Nejen diskuze nad nejnovějšími trendy, ale i prezentace inovací a novinek největších lídrů ve svých oborech. Společnost ABB na veletrhu AMPER představí produktové novinky, které spoluvytváří chytré domácnosti, domy, továrny i celá města. Chytrým systémům, které se starají o bezpečí a komfort jejich uživatelů, se budou na veletrhu věnovat i společnosti HDL Automation, ELKO EP, Teco, Niko Slovakia, Wago-Elektro, FASTER CZ, Jablotron Alarms nebo společnost Schneider Electric, která je specialistou na energetický management a automatizační digitální řešení. Zajímavé komplexní řešení vodních elektráren včetně jejich dálkového ovládání představí společnost HYDROSERVIS-UNION.

Návštěvníci veletrhu se mohou také těšit na novinky předního světového dodavatele rozváděčových skříní společnosti Rittal Czech a její sesterské společnosti Eplan, která je významným dodavatelem softwarových nástrojů pro projektanty. Na veletrhu AMPER mají tradičně silné zázemí také vystavovatelé z oblasti osvětlovací techniky. Představí řešení pro vnitřní i venkovní prostředí včetně stožárů pro osvětlení a led osvětlení na míru.

Více informací najdete na www.amper.cz.

 

 


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Digitální výroba 2020
2020-06-09 - 2020-06-10
Místo: Praha
Digitální logistika 2020
2020-06-10 - 2020-06-10
Místo: Brno
Marketing 4 Engineering
2020-06-11 - 2020-06-11
Místo: Praha
Nekonvenční zdroje elektrické energie
2020-08-04 - 2020-08-06
Místo: Hotel Ryšavý, Vémyslice

Katalog

Panasonic Electric Works Europe AG
Panasonic Electric Works Europe AG
Veveří 3163/111
616 00 Brno
tel. +420 541 217 001

Brady s.r.o
Brady s.r.o
Na Pantoch 18
831 06 Bratislava
tel. +421 2 3300 4862

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Vyskočilova 1561/4a
14000 Praha 4
tel. +420739552216

všechny firmy
ReklamaTematické newslettery


Anketa


Na horách/u moře
Na chalupě/chatě v tuzemsku
Co je to dovolená?

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2020 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI